Bitcoin Cena Rajdu do 9.600 dolarów nadal nieuchronne jak Hash Rate trafienia Nowy wszechczasów wysoki w lipcu

Stawka haszyszu Bitcoin wzrasta do nowych wszechczasów wśród ostrej konsolidacji cen i handlu zasięgiem.
Max Keiser uważa, że fiat money traci moc, a Bitcoin jest ostatecznym zwycięzcą.
Cena Bitcoin pozostaje niezmieniona przez drugi dzień handlu w tym tygodniu. Stagnacja trwa już od kilku tygodni. Jednak parametr ceny haszyszu w sieci Bitcoin Code nadal rośnie. Innymi słowy, stawka haszyszu to poziom mocy obliczeniowej dedykowany dla mojego Bitcoinu.

Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Matt Ward’a CoinCorners’a, Bitcoin hash rate uderzył w nowy rekord w poniedziałek. Parametr ten wzrósł do 147,88 exahashes na sekundę, czyli dwukrotnie więcej niż w ciągu 12 miesięcy wstecz. W tym samym czasie, jest to ponad dziesięć razy więcej niż haszysz w cenie Bitcoin’a po 20,000$.

Przeczytaj też: Cena Bitcoinów utknęła w konsolidacji: Dlaczego Hope For Trading powyżej 10.000 dolarów jest nadal żywa

Analiza cen Bitcoinów

Wyższy poziom haszyszu oznacza, że sieć Bitcoin jest bardziej bezpieczna. Niestety, cena spłaszczyła się z małą lub żadną zmiennością. Jeden z największych ewangelistów Bitcoin, a także wybitny inwestor, Max Keiser mówi, że rajd prawdopodobnie podąży za skokiem kursu haszu. W opublikowanym w poniedziałek tweecie, Keiser pokazał swój optymizm mówiąc:

Hashrat wyprzedza cenę BTC. Cena Bitcoinu – nie jest aż tak ważna, ponieważ cena złota nie jest aż tak ważna, ponieważ zarówno BTC jak i złoto handlują odwrotnie niż USD. Wzrost hashratu w BTC pokazuje zaufanie do załamania pieniądza fiatowego Wkrótce BTC będzie faktycznie odbierać energię od fiatu.

W momencie pisania, Bitcoin handluje na poziomie 9.238 dolarów po odbijaniu się od krótkoterminowego wsparcia na poziomie 50% Fibonacciego. Słaby trend byczy buduje się w kierunku oporu na poziomie 9.300 dolarów. Kupujący muszą jednak nastawić się na większy opór na poziomie 50 EMA (9.260,66$) i 100 EMA (9.256,59$). Słaby pęd jest wspierany przez indeks RSI (ang. upward-pointing RSI). Krzyżyk powyżej linii środkowej zachęciłby byki do zwiększenia liczby wejść i wepchnięcia Bitcoina powyżej $9.400 i utorowałby drogę za $9.600.

Przeczytaj więcej: Fidelity Discloses Ownership In Bitcoin Mining Company, Signs Of Mainstream Crypto Adoption?

Poziomy Bitcoin Key Intraday

Stopa procentowa: $9,234

Zmiana procentowa: -0,02%.

Zmiana względna: -2,13

Trend: Byk

Zmienność: Rozwijając się